EkonomiKulturëKurioziteteLajmeLajmi i funditShëndetësiShowbizSport

Shfaqet Ismet Beqiri, del me një qëndrim për zhvillimet e fundit

Anëtari i kryesisë së LDK-së, Ismet Beqiri ka komentuar zhvillimet e fundit në mes të Lëvizjes Vetëvendosje dhe Lidhjes Demokratike, raporton Gazeta Express.

Beqiri ka shkruar në Facebook se pranojnë vetëm bashkëqeverisje
të balancuar, as më shumë e as më pak.

“Bashkëqeverisje e balancuar, as më shumë dhe as më pak”,
ka thënë ai.

Kujtojmë që sot edhe zyrtarisht LV-ja e ka refuzuar ofertën e LDK-së përmes një letre që Albin Kurti ia ka dorëzuar Mustafës.

Megjithatë, kjo letër nga Mustafa nuk është konsideruar si zyrtare./GazetaExpress/

The post Shfaqet Ismet Beqiri, del me një qëndrim për zhvillimet e fundit appeared first on Gazeta Express.