EkonomiKulturëKurioziteteLajmeLajmi i funditShëndetësiShowbizSport

Po vjen një bashkëpunim interesant nga Sinan Vllasaliu dhe Anxhela Peristeri

Sinan Vllasaliu dhe Anxhela Peristeri kanë bërë një këngë bashkë.

Dyshja Sinan Vllasaliu dhe Anxhela Peristeri shumë shpejtë do të sjellin bashkëpunimin e tyre të parë.

Artistët kanë përgatitur me videoklip baladën me titullin “ATA”, i cili do të publikohet këtë të shtunë, shkruan Gazeta Express.

Për tekstin e këngës është përkujdesur Fifi, ndërsa Kledi Bahiti ka bërë muzikën dhe videoklipi është realizuar nga Max Production.

Të dytë e kanë paralajmëruar këngën në rrjtet sociale dhe fansat presin që të jetë një nga hitet më të re të momentit./Gazeta Express/

View this post on Instagram

Te shtunen…

A post shared by Sinan Vllasaliu (@sinanvllasaliu) on

The post Po vjen një bashkëpunim interesant nga Sinan Vllasaliu dhe Anxhela Peristeri appeared first on Gazeta Express.