EkonomiKulturëKurioziteteLajmeLajmi i funditShëndetësiShowbizSport

Adnan Krasniqi vuan nga tumori në tru, ka nevojë për ndihmën e juaj

Adnan Krasniqi nga Malisheva, ka nevojë për ndihmën tuaj. Ai
vuan nga Tumori në tru sëmundje e cila po ia vështirëson jetën.

Familja Krasniqi e ka të pamundur t’i sigurojë të gjitha
mjetet për shërimin e tij, andaj lut të gjithë qytetarët e vullnetit të mirë
dhe ata që kanë mundësi ta ndihmojnë Adnanin nga Malisheva.

Numri kontaktues:

044 78 44 58 & 043 790 873

Numri i Llogarisë:

1301003503943454 (BPB)

The post Adnan Krasniqi vuan nga tumori në tru, ka nevojë për ndihmën e juaj appeared first on Gazeta Express.