EkonomiKulturëKurioziteteLajmeLajmi i funditShëndetësiShowbizSport

Përfundon takimi i Veselit me Grenell, tani radha e Haradinajt

Ka përfunduar takimi mes të dërguarit Special të presidentit amerikan Donald Trump për dialogun Kosovë-Serbi, ambasadorit Richard Grenell, dhe kreut të PDK-së, Kadri Veselit, raporton T7.

Përveç përfaqësuesve të LDK-së, Grenell fillimisht u takua edhe me
presidentin e Kosovës Hashim Thaçin, me të parin e VV-së, Albin Kurtin, e me përfaqësues
të LDK-së, Isa Mustafën e Vjosa Osmanin, me të cilët u bë e ditur se diskutuan
për dialogun Kosovë-Serbi.

Grenell momentalisht është në takim me kreun e AAK-së, Ramush Haradinaj./Express/

The post Përfundon takimi i Veselit me Grenell, tani radha e Haradinajt appeared first on Gazeta Express.