EkonomiKulturëKurioziteteLajmeLajmi i funditShëndetësiShowbizSport

Almeda poston foton e Tolgahan me plagë në shpinë: “Çfarë m’i keni bërë burrit?”

Është shkruar gjatë në media për serialin e ri ku bashkëshorti i Almeda Abazit, Tolgahan Sayisman do të luajë rolin e një boksieri.

Seriali do të
quhet ‘Kampioni’ i cili do të shfaqet së shpejti në ekran, dhe që pritet të
thyejë rekordet.

Por ditën e sotme
Almeda ka frikësuar të gjithë ndjekësit e saj me një foto të bashkëshortit të
saj.

Në foto Tolgahan
paraqitet me plagë në kurriz në të cilën Almeda ka shkruajtur: “Dakord, thamë
boks, thamë serial, thamë atë e këtë, pranuam. Po kjo çfarë është? Në çfarë
gjendje ma sollët burrin?”.

Fatmirësisht
plagët janë thjesht të pikturuara në trupin muskuloz të Tolgës dhe gjendja e
tij është mirë!

Por Almeda gjeti një mënyrë shumë interesante për të reklamuar serialin e ri të bashkëshortit.

The post Almeda poston foton e Tolgahan me plagë në shpinë: “Çfarë m’i keni bërë burrit?” appeared first on Gazeta Express.