EkonomiKulturëKurioziteteLajmeLajmi i funditShëndetësiShowbizSport

“Ky është një hajdut, më ka shitur shtëpinë!” Pamjet e përplasjes së fortë mes qytetarit dhe zyrtarit në Vlorë

Ky është momenti kur një qytetar hyn në zyrën
e nëndrejtorit të dorëhequr të kadastrës Klodian Troci, duke e akuzuar atë se i
ka shitur shtëpinë në bashkëpunim me firmën.

Qytetari që e ka dërguar këtë video në “Ti
Raporton”, në Top Channel i kërkon nëndrejtorit që të zbatojë vendimin, të
cilin e ka prej kohësh në zyrë.

Duke biseduar me tone të acaruara me zyrtarin e kadastrës, qytetari në video i bën thirrje Kryeministrit të shohë se çfarë po ndodh në Vlorë dhe të marrë masa.

The post “Ky është një hajdut, më ka shitur shtëpinë!” Pamjet e përplasjes së fortë mes qytetarit dhe zyrtarit në Vlorë appeared first on Gazeta Express.