EkonomiKulturëKurioziteteLajmeLajmi i funditShëndetësiShowbizSport

Drejtori i Juventusit: Dybala nuk është as afër largimit nga klubi

Drejtori
sportiv i Juventusit, Fabio Paratici ka thënë se nuk ka ndonjë përparim në
largimin e mundshëm të sulmuesit argjentinas

Paulo Dybala nuk është as afër kalimit të
Juventusit.

Dybala ishte lidhur me një kalim në Manchester
United dhe Tottenham, por pas mbylljes së afatit kalimtar të verës.

Megjithatë, Paratici i ka thënë Sky Sport
Italia se nuk ka ndonjë progres në të ardhmen e Dybalas, apo ndonjë lojtarë
tjetër i Juves.

“Tregu është i hapur dhe ka interes, por nuk
kemi asnjë emër afër që të largohet nga klubi”, ka thënë ai.

“Dybala është lojtar i Juves-në fakt, ai është
një lojtar i madh i Juves. Siç kam thënë, gjatë tregut të transferëve dhe ende
ka diskutime dhe negociata”. /GazetaExpress/

The post Drejtori i Juventusit: Dybala nuk është as afër largimit nga klubi appeared first on Gazeta Express.