EkonomiKulturëKurioziteteLajmeLajmi i funditShëndetësiShowbizSport

Kështu janë dukur disa nga VIP-at shqiptarë në gjimnaz

Disa janë bërë të
famshëm që në kohën e gjimnazit, ndërsa disa të tjerë se si dukeshin kur ishin
të rinj i kemi parë pas famës.

VIP-at shqiptarë
të cilët me kalimin e viteve janë bërë nostalgjikë për kohën kur nuk ishin të
famshëm, nuk kanë hezituar të publikojnë foto kur kanë qenë më të vegjël në
moshë.

Shumica prej tyre
sot gëzojnë një jetë shumë të mirë e të suksesshme dhe domosdo me kalimin e
kohës kanë pësuar ndryshime si në stil ashtu edhe më pamje.

Më poshtë do ju sjellim disa imazhe se si dukeshin vip-at kur ishin në gjimnaz.

The post Kështu janë dukur disa nga VIP-at shqiptarë në gjimnaz appeared first on Gazeta Express.